fbpx
Paylaş
Aşağı kaydır

YASİN YILDIRIM
Yıldırım Mimari
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Size yeni evinizin sözünü en uygun fiyat politikasıyla yine biz veriyoruz.

Başarı hikayemiz

Yıldırım Mimari’nin ulaştığı başarının arkasında; müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

YILDIRIM MİMARİ.. DAİMA EN İYİSİ İÇİN

Yıldırım Mimari Ailesi olarak, ilk günden bugüne sektöre ve misafirlerine sağladığı perspektifle öne çıkıyor. 1984 yılında Yıldırım Ailesi’nin büyük ve kıymetli fertleri tarafından atılan temeller, aynı heyecan ve ideolojiyle günümüze kadar korunmuş ve korunmaya devam etmektedir.

Markamızın 40. yıla yaklaşan sektör tecrübesi sayısız devlet ve konut projesini içinde barındırmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında binlerce kişiyi önce güven sonra konut sahibi yapan Yıldırım Mimari, gelişen yıllarla birlikte kulvarı ve yenilikleri en ön sıradan takip etmekte ve yapılarıyla örnek teşkil etmeye devam ediyor.

Siz degerli cözüm ortakları  ve müşterilerinden aldıgı ilham ve özgüvenle daha iyiye ve daha ileriye gitmek için dur duraksız ara vermeden calışmalarına devam ediyor.

01.

KURUMSAL

1984 yılında aile büyükleri tarafından temelleri atılan Yıldırım Kardeşler yoluna hız kesmeden devam ediyor. Uzun yıllardır birçok kamu ve konut projelerine yön veren aile şirketimizle teknolojiyi ve modern mimariyi yakından takip ediyor, taleplerinizi özenle değerlendiriyoruz.

Yıldırım Kardeşler’in ‘ yeni nesil temsilcisi, vizyoner iş insanı Yasin YILDIRIM tarafından şekillenen ‘ Yıldırım Mimarı ‘ zamanın ötesinde projelere imza atarak sektörde emsal teşkil ediyor. Yıldırım Mimari öncelikli amacın; iş ortaklarının taleplerini kaliteden ödün vermeden en iyi şekilde karşılayabilmek olduğuna inanıyor.

Markamız; giderek ağırlaşan rekabet ortamında müşteri memnuniyetini sağlamak, çıtayı her gecen gün ileri taşımak ve ev sahiplerimizin memnuniyetini kazanmak için azimle çalışıyor.

Mutlu, güven dolu ve hep bir adım önce en güzel günlere beraber yürümenin gururudur yorulmadan çalışmamızı sağlayan…

02.

Yönetimin mesajı

Yaptığımız ve yapacağımız projelerin her zaman arkasında duran ve sizlerin taleplerini ihtiyaçlarını en iyi şekilde yerine getirmek amacıyla her gün gelişen sektörün öncüsü olmayı hedeflemekteyiz.

Büyük Yıldırım Mimari ailesinde kontenjan bitmez, ama dairelerimizdeki kontenjan için sizi acele etmeye davet ediyoruz. Peşi sıra kurduğumuz yapılarla, sizlere doğal, sağlık dolu, manzaradan isteseniz de kaçamayacağınız bir hayat sunuyoruz. 1984 yılından bugüne altyapımız her geçen gün güncelleniyor. Sizlerin teşekkürü ve gülümsemesiyle daha iyiye, hem yeniye doğru yürüyoruz.

Size yeni evinizin sözünü en uygun fiyat politikasıyla yine biz veriyoruz.

03.
© Yıldırım Mimari 2019 / Tüm hakları saklıdır
Yukarı