fbpx
Paylaş
Aşağı kaydır

YILDIRIM
DELUXE

Hayatı sevenler bir araya geliyor.

YILDIRIM DELUXE

Şu anda yapım aşamasında olan bir başka projemiz YILDIRIM DELUXE hayatı sevenler için tasarlandı. Geçmiste yaptıklarımız gelecekte yapacaklarımızın teminatıdır.

Yıldırım Mimari projeleri kalıcı imzalardır, havasını koklar, huzurunu yaşarsınız, lüks yaşam anlayışı sadece görsel şölenlerden ibaret değildir. İhtiyaç duyulan her kalem, özenle yerini bulur, evleriniz kale kadar korunaklı, kıskanılacak mimari özelliklere sahiptir. Tıpkı Yıldırım Deluxe gibi…

01.

DIŞ TASARIM

Yıldırım Deluxe Projemizde mimari ve tasarım aşamasında panaromik bir çalışma uygulanmış olup bütün bağımsız bölümlerin daha ferah ve aydınlık olmasına büyük özen gösterilmiştir. Yanı sıra bütün dairelerin yönü deniz ve havuz cephesine çevrilerek mevcut dairelerin %90’lık kısmında eşsiz bir deniz ve havuz manzarası hakimdir.

İnşaatına başlamış oludumuz YILDIRIM DELUXE projemizde son fırsatlar'dan faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

KALAN DAİRE19
02.

İÇ TASARIM

Projemiz her aile grubuna hitap edecek daire tipleri ile sizlere farklı seçenekler sunmaktadır.

3 BLOK 216 adet daire ve zengin sosyal tesisleri ile ayrılacıklı bir proje olup her aile grubuna hitap edecek daire tipleri ile sizlere farklı seçenekler sunmaktadır.
Proje içerisinde : 1+1 / 2+1 / 3+1 / 3+1 dublex / 4+1 dublex / 5+1 dubleks ve Ticari alan seçenekleri mevcuttur.

TOPLAM DAİRE216
03.

SİZDE HAYATI SEVİYORMUSUNUZ?

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN
© Yıldırım Mimari 2019 / Tüm hakları saklıdır
Yukarı